KOLB Dance v Pardubicích

logo.png

Ačkoliv trénujeme v Pardubicích, soutěžně působíme pod oddílem KOLB Dance VSK FTVS Praha - v klubu několikanásobných mistrů světa tohoto sportu, Romana a Kateřiny Kolbových.

Ještě nedávno jste nás mohli potkávat výhradně pod názvem RockStyle Pardubice -TJ Pardubičky, ale z důvodu malé členské základny, zvyšujícím se poplatkům registrace oddílu i nákladům na pronájem tělocvičny v prostorách TJ Pardubičky, jsme se rozhodli využít možnosti trénovat pod záštitou Sportovního klubu policie - HVĚZDA Pardubice a úzce spolupracovat právě s manželi Kolbovými.

K 1. 1. 2016 vznikl v Pardubicích nový oddíl akrobatického rokenrolu RockDance Pardubice, ale s ohledem na zázemí, které máme, jsme stále Kolb Dance a působíme jako dva úzce spřátelené pardubické oddíly, které mívají i společné tréninky.

Pokud máte zájem zpestřit akrobatickým rokenrolem právě Vaši sportovní, kulturní či jinou společenskou akci, neváhejte nás kontaktovat.Jak se vůbec rokenrol dostal do Pardubic?    
První pardubický klub byl založen 1. 1. 2007 v Pardubičkách. Náš hlavní cíl byl představit akrobatický rokenrol v v tomto městě. Zde dosud žádný oddíl neexistoval a vzhledem k počtu zájemců, které jsme potkali při různých ukázkách v tomto regionu ,můžeme říct, že o toto sportovní odvětví je skutečně zájem.

Kořeny ale sahají do roku 1996, kdy byl Evou Votavovou založen oddíl SK Dolany - oddíl akrobatického Rock and rollu. V tu dobu sama závodně tancovala s Petrem Šafaříkem. V osmnácti letech se dala na trenérskou činnost. Svěřenci rostli, tělocvična v Dolanech začala být nevyhovující, svatba, narození prvního dítěte, priority a hlavně povinnosti trenérky Evy Maturové byly jiné a proto převzala vedení oddílu maminka jedné svěřenkyně - paní Iva Skalová. S ní vznikl nový klub v
Lázních Bohdaneč. 

V září 2006 se z několika důvodů zrodila myšlenka "VRÁTIT SE PLNĚ K TRENÉRSKÉ ČINNOSTI A ZALOŽIT ODDÍL V PARDUBICÍCH".

.................................

13.04.2016 20:33:44
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one