Zlaté a stříbrné poháry

Zlaté a stříbrné poháry - obrázek

Zlaté a stříbrné poháry - obrázek

Včera jsme vyrazili na soutěž do Prahy. Těšili jsme se hlavně na soutěžní klání a srovnání výkonů s ostatními účastníky v dětské kategorii. Tam jsme si sebou vezli 2 želízka Kubu a Verču a Kubu a Verču :-).
Krom těchto dvou dětských párů jsme se rozhodli hodit do vody i Kristýnu s 3. Kubou (Veselým). Jelikož ten je o něco starší, museli nastoupit do žákovské kategorie. Zde byla konkurence obrovská. Karel Michalička, Martin Růžička, Lukáš Sláma, Václav Bašta, Dušan Valenta s partnerkami mají za sebou bohaté soutěžní zkušenosti i na světových pohárech. Poslední místo pro Pardubice bylo vážně oprávněné. Máme hodně co dohánět, ale cílem této soutěže bylo, aby Týna s Kubou viděli, jak dlouhá cesta je čeká.
A naše dětské páry? Tam to bylo o něčem jiném. Nakonec se tancovalo pouze finále. Ani nám nevadilo, že přijelo málo párů. Soutěž jsme pojali jako měření sil mezi oběma našimi páry. Dvojčata Borští se spolu na parket postavila podruhé, Kuba Šťastný potřetí, ale s Veronikou to byla jeho soutěžní premiéra. Netrpělivě jsme očekávali známky, které porota zvedne nad své hlavy. A jak že to dopadlo? Stříbro pro naše dvojčata a zlato pro náš nově složený pár Verču Svobodovou a Kubu Šťastného. Na 3. místě skončili domácí soutěžící z Jinonic. Nutno podotknout, že výkony všech 3 párů byly hodně vyrovnané. U 2. a 3. místa nastala shoda a o stříbrné příčce rozhodl takzvaný skatingový systémem, ve kterém štěstí přálo právě nám.
Už teď se těšíme na další závody. Snad bude startovní pole bohatší :-)
04.03.2012 19:53:52
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one