Velká cena Sokola 2008

Velká cena Sokola 2008 - obrázek

Velká cena Sokola 2008 - obrázek

     A je to, karty jsou vrženy. Dlouho očekávaná první soutěž roku 2008 je za námi. Je pravda, že jsme si od ní slibovali daleko víc, ale co naplat. A jak to dopadlo? David s Nikolou i Hanka s Lukášem postupovali do semifináne přímo, tzn., že ani jeden z párů nemusel tancovat kolo opravné.

     V Semifinále Hanka a Lukyn své síly nešetřili, nasadili na své možnosti velice slušné tempo, avšak ke konci sestavy, když už jsme si mysleli, že to máme slušně za sebou se Hanka nešťastně při poslední akrobatické figuře otočila a figura jim bohužel nevyšla. Už při odchodu z parketu měl na spánku slušnou modřinu. Teprve tehdy jsem se dozvěděla, že při poslední figuře dostal Lukáš ránu loktem. Nakonec z toho bylo 13. místo.

     David  s Nikolou mají v sestavě nové kousky, sestavu mají trochu náročnější a rychlejší, což se podepsalo na semifinálovém výsledku. V nových částech si nejsou tak jisti a synchronizace nebyla taková, jaká by v jejich podání měla být. Přiznám se, že 9. místo jsme nečekali, ale nic naplat, nezbývá nám nic, než trénovat a trénovat...

21.03.2008 20:34:46
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one