V době plesů nespíme

V době plesů nespíme - obrázek

V době plesů nespíme - obrázek

Plesová sezóna je v plném proudu a my jsme i přes obrovskou rošádu, která u nás v podobě výměn partnerů a partnerek proběhla, stihli natrénovat společnou sestavu, se kterou letos sklízíme potlesk u plesajících "dospěláků".

Máme za sebou několik akcí. Zemědělský ples Pardubického kraje v kulturním domě na Dukle v Pardubicích, ples naší tělovýchovné jednoty v Pardubičkách, sezemický ples hasičů a včera jsme opět zavítali do Sezemic. Poprvé v plném počtu - všech 4 párů.

Na plese v Pardubičkách nás dokonce zastihla TV Genus plus a co z toho vzniklo, můžete shlédnout zde.

Na plese ZŠ Sezemice potlesk diváků gradoval, když na parket přišel Lukáš s Karolínou. Na tréninku jim to poslední týden moc nevycházelo. Nervózní jsme byli my a hlavně Karolíniny rodiče. Ač jim takzvané "motání" mockrát nevyšlo, rozhodli se ho do sestavy zařadit a udělali dobře. Dvě a půl otočky do "Itala" a další divácky zajímavé akrobatické prvky sklidily skutečně úspěch.

Teď se náš nejstarší pár připravuje na ples Českého rozhlasu Pardubice. Bohužel sám, neboť jejich vystoupení příjde na řadu až před půlnocí. To už ti menší musí býto pravdu dávno v posteli :-)

fotogalerie k prohlédnutí

 

26.02.2012 10:35:43
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one