Soutěž vlaštovka 2010

Soutěž vlaštovka 2010 - obrázek

Soutěž vlaštovka 2010 - obrázek

Z důvodu nemocí a nepřipravenosti jsme vynechali celou podzimní sezónu. Dne 11. prosince byla v Jinonicích poslední soutěž, na kterou jsem přihlásila 3 páry - Hanku s Lukášem, Terezku s Honzou a Kristýnu s Kubou. Týna a Kuba opět odpadli a tak na svou premiérovou soutěž vyrazila Terezka s Honzou a s nimi naši matadoři Hanka a Lukáš.

Základní kolo v podání Honzy bylo velice rozpačité. Jeho soustředěnost na choreografii byla vidět až v těch nejposlednějších řadách, nervozita by se dala krájet, ale svoji první sestavu před očima odborné poroty zajeli oba solidně. Nikdo nečekal nic jiného, že opravné kolo je nemine. Tak se stalo a v opravkách se jim to podařilo o něco lépe. Díky tomu postoupili do finálového kola. S finálem na první soutěži jsme ani maličko nepočítali, tak nastal problém s hudbou. Písničku jsem vybrala z cédéčka oddílu Elvis Jihlava. Jejich nasazení ve finále bylo mnohem lepší než v základním kole a v opravkách. Honza se snažil co nejvíce usmívat a to se stalo osudným. Asi na 2 vteřinky zapomněl sestavu, ale i přes to dotancoval do konce. I přes výpadek jim porota zvedla známky 76576. Můžu je jen a jen pochválit, že se i přes měsíční netrénování postavili na soutěžní parket, kde žádnou ostudu neudělali.


Hanka a Lukáš měli medaili jasnou. V jejich kategorii startovaly pouze 3 páry. Začínali přímo finálem, jedna sestava a hned následoval verdikt poroty. pár na 1. místě dostal známky 12112, naši měli 21221, což bylo jasné 2. místo. Hanka moc dobře ví že jí došly síly což byl právě ten důvod, proč měla porota jednodušší rozhodování a náš pár přišel o 1. místo. Ale nevadí, nejde o život. Právě Hanďa s Lukynem se neženou za vítězstvím, ale trénují jen tak pro zábavu. To bylo jasně vidět při nástupu pro medaile, kdy se Lukáš uvedl "ruku v ruce" s partnerem z vítězného páru z Jihlavy. Legrácky, to jsou oni - Hanka a Lukáš :o).

26.12.2010 17:46:37
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one