Soustředění 2011

Soustředění 2011 - obrázek

Soustředění 2011 - obrázek

Letošní léto nám bohužel moc horkých dnů ke koupání nenabídlo, ale s čistým svědomím si troufnu napsat, že ten nejteplejší srpnový týden nám "bohužel" vyšel na letní soustředění.
Letos jsme se dohodli s oddílem TK Tornádo z Lázní Bohdaneč a vyrazili do nedalekých Chroustovic. Jelikož organizace soustředění přišla až na červen, kdy už rodiny našich párů měly naplánovanou dovolenou, vyrazila jsem tam pouze se 3 páry. K dispozici jsme měli jednu učebnu, kde jsme se snažili dotáhnout sestavy a doladit ty nejzákladnější věci.
Největší kus práce odvedl Honza s Terezkou. Ti zvládli dokončit choreografii. Míla s Karolínou a Lucka s Šimonem, ti na konec sestavy bohužel nedosáhli, ale i oni spoustu věcí vylepšili. Na 2 dny dorazil Lukáš s Hankou – náš nejstarší a nejzkušenější pár. Od porotců jsme při posledních letošních závodech dostali cenné rady. Jaké? Upravit choreografii a tu jsme se opravdu snažili napravit. Po poslední akrobě máme do sestavy zařazenou novou choreografii, což by mohlo Hance a Lukášovi pomoci. Uvidíme, necháme se překvapit.

S Tornádem jsme si předali pár rad a zkušeností. Zhruba dvakrát jsme měli společný trénink, který byl zaměřený na základní techniku. V té bohužel pokulhávají téměř všichni naši svěřenci a je třeba co zlepšovat. Doba, kdy jsme měli v klubu Davida Málka a Nikolu Slavíkovou (juniorské mistry republiky a reprezentanty ČR), je už dávno pryč. Vychovat jejich nástupce není zrovna jednoduché. Třeba se nám to někdy podaří.

Hanka s Lukášem dost pomohli juniorům z Tornáda se základními akrobatickými figurami. Já jsem trenérce Ivě Skalové řekla svůj názor na choreografii jejích párů, ona na oplátku sdělila svůj názor na ty mé svěřence. Každá si z toho něco vezmeme a uvidíme….
Na fotky se můžete podívat hned zde :-)
20.09.2011 19:14:56
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one