Polský pohár 2008

Polský pohár 2008 - obrázek

Polský pohár 2008 - obrázek

     V sobotu 4.10. proběhla v Polsku 1. mezinárodní soutěž určená pro kategorie Děti, žáci, Junioři, B a A. Jelikož v Polsku se natančí v kategorii C, vyrazil téměř na pětihodinovou cestu pouze David s Nikolou. Po příjezdu do Polska a shlédnutí startovní listiny s účastí párů Ze Slovenska, Polska, Ukrajiny a ČR byly pocity smíšené. Z Polska přijeli dva výborné páry, které na Mistrovství Prahy v létě skončily na 2. a 3. místě.
     Při nástupu do základního kola si David s Nikolou nebyli zrovna jistí, se svým výkonem nebyli spokojeni oni, přiznám se - ani já jsem je moc nepochválila, O to příjemnější překvapení bylo to, že bez opravného kola postupují do finále. 
     V podvečerním finále měli hodl méně štěstí. Nastupovali jako 4. pár, sestavu od samého začátku zajeli skvěle, ale co se nestalo, Davidovi se 4 vteřiny před koncem zdálo, že už končí finálová hudba, snažil se Nikolu navést do závěrečné pózy, nedokázali se vzájemně navést tak, aby to nebylo patrné a oba se v časovém limitu zastavili. A co z toho bylo nakonec za známky? Porotci, kteří si této velké chyby všimli zvedly nad svoji hlavu  2x7, 1x6, a od dvou, kteří zřejmě v době jejich zmatení koukali do porotcovských papírů dostali známky 2 a 3. Z tohoto bylo bohužel až 6. místo. No, byla to škoda, ale co se dá dělat. Tak snad příště :o)
13.10.2008 19:56:29
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one