Plesy jsou v plném proudu

Plesy jsou v plném proudu - obrázek

Plesy jsou v plném proudu - obrázek

     Jak už z nadpisu vyplývá, v těchto měsících probíhá spousta plesů. Troufnu si napsat, že všechny taneční kluby mají dost napilno. Tak je tomu i u nás. Většina ukázek se týká hlavně Hanky a Lukáše, ale sem tam se k nim přidá Šimon s Míšou, které letos čeká premiéra v žákovské kategorii. Hana s Lukynem mají za sebou několik maturitních plesů. Mezi nimi je i ten Hančin. Tímto ji už nyní přejeme mnoho úspěchů u té její zkoušky dospělosti :o).

     V sobotu 6. února jsme měli velkou premiéru. Ptáte se, co tím mám na mysli? Náš klub se poprvé ukázal v počtu čtyř párů. Myšlenka se zrodila pouhé dva dny před ukázkami. Přece jen jsem přimhouřila oči a na vstoupení jsem poprvé pustila Štěpánku a Mílu. Kristýna svou první šanci už jednou promarnila, proto i jí s Kubíkem čekala premiéra. Všichni jsme netrpělivě očekávali, jak se tyto dva páry svého „poslání“ shostí. Vše dopadlo na výbornou. Na parket vyběhly hned tři páry najednou. V čele Šimon s Míšou, za nimi Kuba s Týnou a jako poslední z nich největší Míla se Štěpánkou. Další premiéra byla ta, že páry tancovaly na živou hudbu. Písničku „Na kolena“ jsme si nechali zahrát naživo a nebyl to vůbec špatný nápad. I páni muzikanti byli spokojení. Děti i kapela – no prostě všichni sklidili velký potlesk. V tom na parket nastupoval ostřílený Lukáš a Hanka. U nich měly největší aplaus akrobatické prvky. To je u rokenrolu naprosto normální. Nebyla to soutěž a tak Lukyn využívá příležitosti zvednout Hanďu jak nejvýš to jde. Na soutěži jsou tak trochu pravidly svázáni, o to víc si užívají vystoupení.   :o)

     Teď máme v plánu připravit společnou sestavu, která bude ušitá přímo na míru čtyř párů. Možná, že zanedlouho se jejich počet ještě rozroste. Máme v tělocvičně ještě další dva páry. Můžu to nazvat klidně i další „DVĚ ŽELÍZKA V OHNI“. Už se na to moc těším :O)
08.02.2010 20:07:32
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one