Naše další premiéra

Naše další premiéra - obrázek

Naše další premiéra - obrázek

     Není to tak dlouho, co jsem zde slibovala, že se už brzy na ukázkách představí náš nový pár. Dnes jsem svůj slib splnila. Byli jsme osloveni předvést ukázku na přehlídce pódiových skladeb na Základní škole Benošovo náměstí v Pardubicích, kde probíhal den sportu.

      Jako první nastoupil Kuba s Kristýnkou. Děti předvedly svoji sestavu, kterou mají připravenou na soutěž, která proběhne za 3 týdny v Praze. Nějaké chybičky tam byly, ale ty se pokusíme odstranit.

     Hned po nich šla na řadu Míša s Mílou a Terezka s Honzou. Že jsou páry rozházené - Míša netancuje s Šimonem, ale s Mílou, to jsem už možná někdy psala, ale právě tahle změna mi udělala slušný zmatek v uvádění našeho vystoupení. Měla jsem totiž obrovský problém vylovit v paměti, kdo že na ten trávník nastupuje. Suverénně jsem ohlásila Šimona, hned jsem to napravila a dalším kamenem úrazu byla příjmení ke jménu Míla, Míša a Honza. Ještě teď se svým svěřencům omlouvám :o). Jasně, že je znám, ale zrovna takové okno, jaké občas mají při svých sestavách jsem měla právě dnes já.

     Všem moc děkuji, napoprvé to nebylo špatné. Ta příjmení příště také vysypu z rukávu „napoprvé“ :o).

     Více fotografií si můžete prohlídnout ve fotogalerii.

29.05.2010 19:51:09
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one