Mistrovství Evropy 25.10.2008 - Chorvatsko

Mistrovství Evropy 2008 - obrázek

Mistrovství Evropy 2008 - obrázek

     Jak jsem zde několikrát avizovala. Náš David Málek a Nikola Slavíková si pro letošní rok svými výkony vybojovali účast v reprezentaci České republiky na Mistrovství Evropy, které letos proběhlo v Chorvatsku.
     Na tuto pro ně významnou soutěž je doprovázel jako vždy pan Málek a pan Slavík. Vyrazili společně s Jihlavskou výpravou, s  trenéry páru Ríši Pekárka a Terky Škrdlové z klubu Gymbeam Jihlava. Cesta proběhla bez jakýchkoliv problémů, na soutěž se vyspali v chorvatském hotelu a souboj mohl začít.
     V kategorii Žáci za ČR bojovaly celkem 4 páry, v Juniorech pouze 3. Zatím, co žáci postoupili do semifinále i finále soutěže, pro všechny Juniory byla konečná ve čtvrtfinále.     
     Do čtvrtfinále postupovali Junioři v tomto pořadí: David s Nikolou 21, Zdeněk Kočka s Anetou Horákovou 25., Filip Endris s Eliškou Burzovou 27.
     Ve čtvrtfinále se pořadí otočilo, kdy nejlépe na 21. příčce skončil Filip s partnerkou, 23. Zdeněk s partnerkou a naši 26. Je to však čtvrtfinále Mistrovství Evropy, zde nebyl vidět žádný slabý pár, ba naopak a tak i za toto umístění Davidovi a Nikole patří nemalá gratulace.
Za to Žáci, ti měli daleko zářivější účast. Zde jsou jejich výsledky:
6. místo - Richard Pekárek a Tereza Škrdlová - RnR Gymbeam Jihlava
11. místo - Pavel Klimenda a Petra Brichtová - TnT Silueta Praha
14. místo - Šimon Pokorný a Natálie Moravcová - Sokol Pražský
26. místo -  Jiří Jakubec a Tereza Titěrová - TnT Silueta Praha
27.10.2008 20:29:47
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one