Mistrovstí Slovenské republiky

Mistrovstí Slovenské republiky - obrázek

Mistrovstí Slovenské republiky - obrázek

     Poslední soutěž v roce 2008, které měly páry ČR možnost se zúčastnit bylo Mistrovství Slovenské republiky v Bratislavě. David a Nikola si tuto šanci nenechali ujít a udělali dobře. Do Bratislavy dorazili kolem 10. hodiny ráno a po nelehkém boji (jak mi bylo zasláno zprávou SMS :o) ) se dostali do večerního finále, které začínalo v 19:00 hod. Zde soupežily 4 páry z ČR a 3 páry ze SR. Vítězství a 2. místo zůstalo na Slovensku, ale 3. místo a "titul druhého vícemistra Slovenské republiky" si odvezl David s Nikolou do Pardubic.

     K tomu mohu dodat jen to, že letošní rok byl skutečně pro náš oddíl ten nejlepší, jaký za existenci oddílu pamatujeme. Titul MČR, několik 3 i další 1. místo Davida a Nikoly, 2. místo Hanky  Lukáše, k  tomu se tento pár stal finálovým párem kat "C", poprvé vyjel dětský pár Šimon a Míša - snad v tomto budeme pokračovat, i když to nebudeme mít vůbec lehké. V kat. juniorů bude v roce 2009 obrovská konkurence - Divoký, Kejklíček, Kočka, Endris, Kolařík ... samozřejmě s partnerkami, další páry z Žákovské kategorie, které přestoupí do Juniorů..... Každý z nich se bude snažit být ten nejlepší, budou to boje a diváci se mají určitě na co těšit. O to budou soutěže zajímavější.

     Velké Díky patří panu Málkovi a Slavíkovi, dětem, jejich rodičům a všem, kteří náš oddíl podporují. Všem přejeme krásné Vánoce, mnoho štěstí, zdraví, lásky, porozumění, pohody a úspěchu v roce 2009 - nejen těch rokenrolových.

16.12.2008 19:54:55
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one