Mikulášská cena starosty Uhlířských Janovic

Mikulášská cena sokola Jinonice - obrázek

Mikulášská cena sokola Jinonice - obrázek

     Tak trochu radosti i větší část zklamání dopadla na naše páry v Jinonicích. Byla to poslední soutěž letošního roku, jelikož na soutěž, Vlaštovka, kam mají páry umístěné v 1. desítce start zakázán nemůže jet  ani jeden z našich párů.

     Hana a Lukáš startující v kat. "C" byli tak trochu "po flámu", protože v pátek měli závěrečný večer tanečních - tzv Věneček. Toto se na jejich výkonu skutečně odrazilo. Při celé sestavě tomu chyběl ten pravý šmrnc a aby toho nebylo málo, jak v kole základním, tak i v opravkách Hanka při poslední akrobatické sestavě upadla. Při tomto výkonu nemohli skončit jinak, než na místě posledním. Ale i to se stává a ve sportu vždy někdo poslední být musí.

     Nikola s Davidem měli o něco lepší náladu, když si ve finále vybojovali bronzové medaile se známkami 3 3 2 3 3.  Ačkoliv byla účast skutečně malá, poháry jsou doma a máme před sebou hóóódně práce, jelikož v lednu do Juniorů přestoupí hned několik výborných žákovských párů, kteří jim určitě budou pořádně šlapat na paty.

09.12.2007 19:26:57
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one