MČR kateg. "B", Black up 2012

MČR kateg. "B", Black up 2012 - obrázek

MČR kateg. "B", Black up 2012 - obrázek

Opět 4 páry z našeho oddílu vyrazily na soutěž s mezinárodní účastí, která se konala v nové hale Sparty v Praze v Podivném Mlýně . Startovní pole bylo znovu bohaté a nás čekal celodenní maratón. Nejlépe opět dopadly naše dětské páry. O tom, jak byly výkony dětí vyrovnané vypovídalo i hodnocení poroty. Do finále postoupilo 5 párů z České republiky a 2 Slováci. Naši svěřenci skončili těsně za branami finále a to na 8. a 9. místě. Dvojčata Kubu a Verču o postup do finále dělil pouhopouhý rozdíl 0.1 desetinka bodu. Trocha zklamání určitě přišla, ale nic se neděje, budeme trénovat a bude líp. :-)

Lukáš s Eliškou si také nevedli špatně. Základní kolo bylo opět trochu nejisté, ale opravky vyšly o něco lépe. Po opravném kole měli 2 postupové kříže a dva půlkříže,ale ani to na postup nevyšlo. Pořád je vidět, že spolu trénují krátce a to se ve výsledku musí 100% odrazit. Teď budou mít dlouhý čas na to, aby vše vypilovali a uvidíme na podzim, zda to budou jasní finalisté :-)

Krístýna s Kubou? Žákovská kategorie předvádí skvělé výsledky a probojovat se do poloviny startovního pole nebude vůbec jednoduché. Zde hodně záleží na základní technice a tu není možné za týdenní trénink oproti minulé soutěži natrénovat. Zklamání z předpoledního místa opět bylo, ale jak jim vzkázala paní Hrabová z pražského oddílu Task Silueta Praha: "V rokenrolu vyhraje ten, kdo vydrží". Chce to čas, trpělivost a píli. Pak se úspěch určitě dostaví.

To platí pro všechny páry a my s Hankou pro to uděláme, co bude v našich silách.

10.05.2012 09:08:13
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one