máme stříbrné medajle v kat. "C"

máme stříbrné medajle v kat. "C" - obrázek

máme stříbrné medajle v kat. "C" - obrázek

    Po prázdninách měli první příležitost na soutěži v Jinonicích změřit své síly páry kategorií Děti, „C“ a formace. My jsme na soutěž vyslali náš céčkový pár Hanku a Lukáše, kterým doprovod dělali Hanky rodiče společně s Davidem. Já jsem byla bohužel v práci, tak zážitky popisuji tak, jak mi je vylíčil Lukáš telefonicky ihned po zakončení soutěž.
 
    Nejprve musím na Lukáše prozradit, že se mu na soutěž moc nechtělo, ale naštěstí dal na nás a hlavně na svoji partnerku a domů si s Hanďou přivezli krásné medaile.
    
    Kategorie „C“ nastoupila přímo do finále soutěže. Ve finále Hanka a Lukáš předvedli sestavu, jak jinak, než na svoji písničku. Nasadili slušné tempo, první 3 akrobatické prvky zvládli perfektně, při 4. figuře došlo k malému zaváhání, další průběh sestavy byl opět skvělý. S napětím čekali na verdikt poroty. Pár, který skončil na 1. místě měl samé jedničky a Hanka s Lukášem samé dvojky. Z toho nemohlo být nic jiného, než nádherné 2 místo a stříbrná medaile.
    
     Moc a moc jim gratulujeme a doufám, že tuto sezónu nebude jediná :o), což jim samozřejmě přejí všichni členové oddílu a jejich blízcí.
13.10.2008 20:07:17
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one