Letenský pohár 18.10.2008

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

     Letenský pohár proběhl opět za hojné účasti párů ze zahraničí. Tentokrát nebyla pro soutěž vypsána kategorie "C", tudíž na soutěž vyjela jen Nikča a David.

     Davida po celou dobu soutěže provázela nepříjemná bolest předloktí levé ruky. V základním kole na konci sestavy po poslední akrobatické figuře Nikča (dá se říct) málem upadla, proto nastupovali do opravného kola. Zde jeli sestavu na jistotu, nepředvedli ji s až takovým nasazením, jak jsme od nich v poslední době zvyklí, postoupili do semifinále, ale zde David přemýšlel i o tom, že snad ani na sestavu nenastoupí. Nakonec to zvládli dle svých možností vzhledem k mírnému zranění, ale skončili až na 11. příčce, kdy před nimi bylo 7 párů ze zahraničí a 3 z ČR. 

     Jak už sem píšu v každé soutěži s účastí párů ze zahraničí, z českých párů na nás zbyla až nepříjemná bramborová medaile.

     Do Mistrovství Evropy zbývá pouze jeden týden a to neí nikterak dlouhá doba, abychom věřili, že se dá David dohromady. Zbývá nám jen doufat. Vynecháme některý trénink, a staň se, co se má stát. Jak říká pan Málek: "Když nejde o život, nejde o nic." :o)

     Málem bych zapomněla, na této soutěži se předávaly poháry hlavního sponzora ČSAR tzv. Reparocup 2008. Zde byly sečteny body předem vypsaných soutěží za rok 2008. David a Nikola si z Prahy odvezli dva krásné poháry za 3. místo spojené s finanční odměnou. Pouze jediný bod je dělil od stříbrné pozice, ale s tím už bohužel nic nenaděláme "o)

27.10.2008 19:52:10
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one