Krásnou tečku za letošním rokem udělal klubový předvánoční trénink

Krásnou tečku za letošním rokem udělal klubový předvánoční trénink - obrázek

Krásnou tečku za letošním rokem udělal klubový předvánoční trénink - obrázek

     Trénink s datem 17. 12. 2008 byl pro náš oddíl tak trochu netradiční. Mimo to, že uplynulo půl roku od zídkání titulu MČR, kdy putovní pohár byl na poličce u Davida a musel ho předat spravedlivě Nikče, pro členy jsme přichystali překvapení v podobě nádherných zlatých medailý. Ke každému páru i jednotlivci jsem řekla pár slůvek, týchajících se úspěchů i neúspěchů v roce 2008, jejich treninkového nasazení, co by se mělo zlepšit ... . Na každé z medailý byl název oddílu, znak rokenrolu a křestní jmého. Na rubu medaile bylo krásné blahopřání "ať v příštím roce máte více takových kousků".

     Medaile nedostali pouze tancující členové oddílu. Jsou tu ještě 2 osoby, které si je zasloužily snad ze všech nejvíc. Je to pan Málek a pan Slavík. Jim patří obrovské DÍK, bez nich si existenci oddílu nedokážu představit. 

    Po rozdání medailí jsme si přiťukli samozřejmě, že Rychlými špunty, zobli jsme pár kousků cukroví a nějaké ty brambůrky. Ti menší si zahráli několik her a s přáním krásných svátků, splněných přání pod stromečkem, hodně zdraví, štěstí, lásky, radosti a úspěchů v roce 2009 jsme se rozloučili.

     Už se těšíme na 1. trénink, na kterém se sejdeme 7.1.2009 v Pardubicích.

17.12.2008 21:41:25
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one