Jarní cena v Říčanech

Jarní cena v Říčanech - obrázek

Jarní cena v Říčanech - obrázek

V sobotu 16. dubna jsme vyrazili na soutěž do Říčan u Prahy.

Pro Terezku s Honzou to byly první velké závody a Hanka s Lukášem? Ti na velké republikové soutěži nebyli téměř 2 roky. Bohužel stále nemůže soutěžit Kubík s Kristýnou. Kuba chodí o berličkách. Během jarních prázdnin si zlomil stehenní kost a tak na soutěž teď nejakou dobu nemá ani pomyšlení - Kubíku, brzy se uzdrav :o)

Všichni měli velké obavy ze startu mezi párama vynikající úrovně. Honza i Hanka byli nervózní a to se podepsalo na základních kolech. Honza vystartoval neuvěřitelným tempem, při kterém mu stopy skoro nic neříkaly. Hanka zase naopak zatancovala sestavu tak, aby ji vyšly síly až do konce. Po základním kole se ani jeden pár nemohl chlubit svým umístěním. Honza s Terkou 3. a Hanka s Lukášem 4. od konce.

Opravné kolo už dopadlo jinak. Výsledek Terky a Honzy po opravkách už vypadal mnohem slibněji – porazili 7 párů, což už zní maličko lépe.

Jak dopadla Hanka s Lukášem? Opravné kolo vyhráli a v semifinále podali snad jejich nejlepší výkon. Po nezdárném vstupu do soutěže jsme s finálovým kolem skutečně nepočítala, ale podcenila jsem je. Postoupili do večerního finále, kde obsadili senzační 6. místo.

A pro pořádek: vítězným párem v kategorii "C" se stal David Málek (Náš bývalý juniorský svěřenec, který už rok trénuje v Náchodě s Aničkou Galbovou. Jejich trenérkou je Hanka Filipová.)

„Blíží se další velké závody, tak jim přejme hodně štěstí!
Ať to jde líp a líp."  
:o)

Pár fotek ze soutěže najdete tady.

08.05.2011 13:54:52
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one