Jarní cena TŠ Twist Říčany 2012

Jarní cena TŠ Twist Říčany 2012 - obrázek

Jarní cena TŠ Twist Říčany 2012 - obrázek

Dne 28. dubna jsme v počtu 4 párů vyjeli na republikovou soutěž do Říčan. Nejlépe dopadly naše 2 dětské páry Kuba a Veronika a Kuba a Veronika. Zatímco minule porota ohodnotila lépe zkušenějšího Kubu Šťastného s Veronikou Svobodovou, tentokrát v celkovém pořadí skončil ve finálovém kole lépe Kuba Borský se sestrou Veronikou. Od začátku to ale tak jasné nebylo. Základní kolo byl lepší Jakub Š., opravky Jakub B. a finále známky svědčily o tom, že jsou oba páry krásně vyrovnané. Jen se nám držte takhle pohromadě. I ta zdravá klubová rivalita je úžasná motivace!!! Nakonec 4. a 6 místo. Už teď se těším na příští soutěž, která je už tento víkend v Praze, jak budou Kuba Š. s Verčou S. chtít porážku dvojčatům oplatit, ale oni jim to bez boje určitě nenechají :-)

A jaké jsou výsledky dalších dvou párů? Lukáš s Eliškou Zavřelovou v kategorii "C" spolu trénují pouhopouhý měsíc. Eliška přišla z bohdanečského oddílu TK Tornádo a během kratičké doby zvládla Lukášovu choreografii. Váhali jsme, zda je s po tak kratičké době na soutěž pustíme, ale nakonec jsme je do té vody hodili. Na výsledku se podepsala jejich nervozita a soustředěnost. Té bylo víc než bylo potřeba, ale to neznamená, že sestavu nezvládli. Naopak. V jejich hodnocení se objevil i jeden postupový kříž do finále a jeden půlkříž. To znamená, že některý z porotců by je do finále poslal :-)

A Kuba s Týnou? V žákovské kategorii startovalo 25 párů a rozdíly byly obrovské. Od minulé soutěže se hooodně posunuli, ale ten základ jim tam moooc chybí. V sobotu skončili na 24. místě, ale určitě to nevzdávají a budou dál bojovat o to, aby se brzy do toho středního startovního pole prodrali. Chuť mají, teď ještě aby je ty neposlušné nohy poslouchaly :-)

04.05.2012 09:21:53
Maturova
 změny v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one